Üürilepingu sõlmimine uueks majutusperioodiks

Kõik üürilepingud sõlmitakse üheks majutusperioodiks – juuli algusest juuni lõpuni.

Uue üürilepingu sõlmimise soovist tuleb teada anda läbi E-kyla. (E-kylasse saab sisse logida ID-kaardiga või kasutajatunnuse ja parooliga. Kui need on ununenud tuleb genereerida uued.)

Enne uue üürilepingu sõlmimist palume üle vaadata alates 01.07.2024 kehtivad üürihinnad.

E-kylas tuleb avada lepingu andmed. Sealt leiate nupu “Uus üürileping”. Nupule vajutades olete meile edastanud oma soovi sõlmida järgmiseks majutusperioodiks uus üürileping. Uus üürileping valmistatakse allkirjastamiseks ette. Kui selgub, et meil on täpsustavaid küsimusi, siis võetakse Teiega eelnevalt ühendust.

NB! Palume varuda kannatust, sest lepingute sõlmimise periood on väga töine ning lepingute ettevalmistamine võib võtta tavapärasest kauem aega. Kui olete soovi avaldanud, siis Teie sooviavaldus on järjekorras (mida näete ka ise E-kyla keskkonnas).

Esmajärjekorras sõlmime lepinguid üürnikega, kes:

  • on Tartu Ülikooli, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia või Tartu Ülikooli Narva Kolledži üliõpilased ning jätkavad õpinguid 2024. aasta sügisel,
  • ei ole rikkunud lepingust tulenevaid kohustusi ja sisekorraeeskirju ning kellel ei ole esinenud üürivõlgnevust ja üürimaksetega viivitamist,
  • ei oma võlgnevust MTÜ Tartu Üliõpilasküla ees.

Palume lepingu sõlmimise soov esitada hiljemalt 31.05.2024. Uusi lepinguid sõlmitakse kuni 30.06.2024.